Нумо Центр — дитяча психологія та розвитокДитячий центр «Нумо» — це сучасний і комфортний простір кваліфікованої турботи про психологічний та загальний розвиток дітей у самому центрі Тернополя.

 

Терапевтичні та корекційно-розвиткові заняття — це спеціальні заняття для діток, які мають розлади аутистичного спектра, розлади дефіциту уваги й гіперактивності, а також розлади читання і письма. Наші психологи використовують комплексні методи ранніх втручань, поєднуючи різні доказові підходи, зокрема когнітивно-поведінкову терапію, DIR Floortime та ABA-терапію.

Консультації дитячого психолога щодо небажаної поведінки, ризику виникнення розладів, проблем з однолітками, професійної орієнтації підлітків та інших викликів виховання. Консультує провідна дитяча психологиня центру Яна Чабай — магістерка психології та членкиня УАКПТ, яка проходить спеціалізацію за клінічною психологією і має понад 2 роки досвіду роботи з дітьми в інклюзивних центрах.

Заняття раннього розвитку, що охоплюють творчі, мовленнєві й арифметичні завдання, а також рухливі вправи та ігри, корисні як для гармонійного раннього розвитку, так і для підготовки до школи. Заняття проводять досвідчені дитячі психологи та педагоги раннього розвитку за спеціальною індивідуально підібраною програмою.

Ми дбаємо, щоб наші послуги були не лише кваліфікованими, а й зручними для дітей і батьків, тому обрали локацію у самому центрі міста на тихій і затишній вулиці. А щоб жодні обставини не завадили навчанню та розвитку, облаштували безпечний простір для занять у кабінеті, що водночас є автономним укриттям. 

Будемо раді зустрічі у дитячому центрі розвитку та психології «Нумо»! Для запису й отримання додаткової інформації пишіть у будь-який зручний месенджер, а також у Direct  або телефонуйте за номером: +38 097 950 50 70. 

 


Час роботи

Пн–Пт 08:00–18:00.


Квитки

Гурток: 200 грн
Первинна консультація дитячого клінічного психолога: 700 грн
Корекційно-розвиткові заняття (30 хв): 260 грн


Контакти

+380 (97) 950 50 70
numo.center@gmail.com


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. Камінна, 4

Як дістатися?

Поблизу школи №5 та музичної школи. Щоб проїхати від вул. Б. Хмельницького, необхідно повернути на вул. С. Качали та слідувати прямо до вул. Камінної.