Консультації дитячого психолога

Консультації дитячого психолога


Запрошуємо на консультації до провідної дитячої психологині центру розвитку та психології Нумо

 

Якщо дитина має проблеми у спілкуванні з однолітками, емоційній саморегуляції, навчанні чи дотриманні режиму — це одні з найпоширеніших труднощів виховання, що можуть виникати як у здорових діток, так і рідше бути ознаками різноманітних розладів. Однак незважаючи на їх походження, дитячий психолог допоможе впоратися з цим, щоб жодні проблеми не стояли на шляху до розвитку та щастя вашої дитини.

Відтак запрошуємо на консультації до провідної дитячої психологині нашого центру, яка спеціалізується на роботі з дошкільнятами та дітьми молодшого шкільного віку. Ми працюємо із запитами, що стосуються небажаної поведінки, комунікації та труднощів у навчанні. Також маємо досвід роботи з дітками, які мають розлади аутистичного спектра, розлад дефіциту уваги та гіперактивності, поведінкові розлади, а також дислексію та дисграфію.

Наша психологиня здобула ступінь магістра з психології, проходить сертифікацію за клінічною психологією та є дійсним членом Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії. Має понад два роки досвіду роботи психологом в інклюзивних центрах розвитку дитини. В основі нашої роботи — методи когнітивно-поведінкової терапії, ABA-терапії та DIR Floortime.

Знаходьте більше інформації на нашому сайті.

Для запису на консультацію телефонуйте або пишіть у будь-який месенджер: +38 097 950 50 70

Дитячий центр розвитку та психології Нумо, м. Тернопіль, вул. Камінна, 4


Коли

Пн–Пт 10:00–19:00.


Вік

0–14


Вартість

Консультація (60 хв): 500 грн


Телефон

+380 (97) 950 50 70


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. Камінна, 4

Як дістатися?

Поблизу школи №5 та музичної школи