Корекційні заняття для дітей з розладами аутистичного спектра

Корекційні заняття для дітей з розладами аутистичного спектра


Корекційно-розвиткові та терапевтичні заняття для дітей з розладами аутистичного спектра у дитячому центрі розвитку та психології Нумо

 

Спеціальні індивідуальні заняття для діток, які мають аутизм, синдром Аспергера, синдром Ретта, дезінтегративний розлад й інші форми РАС.

В їх основу ми поклали комплексні методи ранніх втручань, що поєднують доказові терапевтичні підходи, зокрема ABA-терапію, DIR Floortime та когнітивно-поведінкову терапію. 

Наші заняття проводить дитяча психологиня, що спеціалізуються на психолого-педагогічному супроводі дітей з розладами аутистичного спектра та має успішний довід їх терапії. 

Ми плекаємо турботливе ставлення та сучасний науково обґрунтований індивідуальний підхід до кожної дитини, тому не практикуємо примусу чи покарань у процесі терапії. Своїм завданням ми бачимо створення умов для підтримки ментального здоров'я та розвитку самозарадності задля майбутнього добробуту дитини.

Знаходьте більше інформації на нашому сайті.

Заняття відбуваються у сучасно обладнаному кабінеті, що у самому центрі Тернополя, на вул. Камінній, 4 (поблизу школи №5 та музичної школи).

Для запису телефонуйте або пишіть у будь-який месенджер за номером: +38 097 950 50 70 або у Direct на нашій сторінці в Instagram.


Коли

Пн–Пт 10:00–19:00.


Вік

0+


Вартість

Заняття (50 хв): 320 грн


Телефон

+380 (97) 950 50 70


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. Камінна, 4

Як дістатися?

Поблизу школи №5 та музичної школи. Щоб проїхати від вул. Б. Хмельницького, необхідно повернути на вул. С. Качали та слідувати прямо до вул. Камінної.