Курс англійської мови «I can Speak» для дітей від 3-х років

Курс англійської мови «I can Speak» для дітей від 3-х років


Курс англійської мови «I can Speak» для дітей від 3-х років


Коли батьки віддають маленьку дитину на заняття англійською мовою, вони хочуть, щоб дитина навчилася вільно розмовляти англійською. Чи реально це у дошкільному віці? Ми з усією відповідальністю говоримо: так, реально!

На наших заняттях діти не вчать алфавіт, не занурюються у граматику. Поступово, крок за кроком, вони вчаться сприймати англійську на слух, розуміти її, а потім і говорити на ній, користуватися англійською, як рідною мовою.

Що ж допомагає нам досягати таких результатів?

  1. Ми працюємо за авторською методикою В. Мещерякової вивчення англійської мови для дітей 3-9 років.
  2. На заняттях використовуємо музично-ігровий метод: діти розучують веселі пісеньки і танці, що покращують запам'ятовування і не вимагають зубріння; знайомляться з англомовними гостями (іграшками) і грають з ними у веселі ігри, навіть не помічаючи, що іграшки говорять виключно англійською.
  3. Щодня діти слухають вдома 10-хвилинний аудіоурок, що допомагає краще сприймати англійську на слух, мати гарну вимову, запам’ятовувати більше слів і фраз.
  4. Для пояснення значення нових слів і виразів ми використовуємо іграшки, картинки, жести замість прямого перекладу. Це допомагає створити в мозку дитини 2-й мовний центр.
  5. На початковому етапі ми не концентруємо увагу дитини на помилках, щоб не створювати мовний бар’єр. Для нас важливо, щоб дитина не боялася говорити англійською!

Запишіть дитину на БЕЗКОШТОВНЕ ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ, де вона зможе познайомитися з нашим процесом навчання.

Для запису заповніть форму за посиланням. Ми вам зателефонуємо і узгодимо час та годину пробного заняття.


Коли

Пн–Сб 09:00–20:00.


Вік

3–10


Телефон

+380 (67) 353 14 32


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. Б.Хмельницького, 21а

Як дістатися?

Зупинка "Залізничний вокзал"