"Промінчики" - приватний заклад позашкільної освіти«Промінчики» — це вибір тих батьків, хто розуміє, наскільки важливим є ранній розвиток дитини

 

Звичайно, ранній розвиток не є гарантією успішного майбутнього, це просто радісне, яскраве дитинство, наповнене веселими подіями, цікавими знайомствами, новими знаннями та уміннями. Малюк виросте і розвинеться і без якихось спеціальних занять. Просто даючи йому більше можливостей в ранньому дитинстві, батьки роблять його життя повнішим, барвистішим і щасливішим. Ми не ставимо за мету виховувати геніїв. Ми прагнемо, щоб кожна дитина мала можливість проявити себе, свої таланти, вибрати те, що цікаво саме їй. Діставши більше можливостей з раннього дитинства, дитина сама знайде їм застосування в подальшому житті.

Три причини, чому батьки обирають наш клуб:

  1. Доброзичлива атмосфера. У нас затишна, тепла і психологічно комфортна для дитини атмосфера. Це є однією з головних умов ефективного розвитку і навчання. Гаслом нашого клубу є слова видатного педагога Яна Коменського: «Спочатку любити, потім учити». Коли малюк приходить до нас, він приходить не лише вчитися, він приходить до свого друга – педагога, який цікавиться його життям, його печалями і радощами. Ми робимо все для того, щоб у клубі було комфортно всім – дітям, батькам і педагогам.
  2. Чудові педагоги. Педагог в «Промінчиках» – не просто вчитель, це – актор, який залишає всі особисті проблеми за дверима клубу і проводить по 3-4 спектаклі на день, допомагаючи дітям вчитися та пізнавати світ, розкриваючи індивідуальні здібності кожної дитини. Тільки щирість у нашій роботі може дати результат, на який сподіваються батьки, приводячи дитину в клуб. Зрозуміло, у всіх наших педагогів вища педагогічна освіта і досвід роботи з дітьми дошкільного віку.
  3. Найкращі методики раннього розвитку. У створенні навчальних програм ми врахували досвід всесвітньо відомих і сучасних педагогів, намагаючись підібрати найбільш цікаві і корисні надбання їхніх методик: М.Монтессорі –  для сенсорного розвитку, М.Шичидо — для розвитку правої півкулі мозку, Б.Нікітіна – для розвитку логічного мислення, М.Зайцева – для навчання читанню, В.Мещерякової  — для вивчення англійської мови. Ми не стоїмо на місці і не зупиняємося на досягненому. Ми завжди відкриті до нового і  постійно підвищуємо свою кваліфікацію на різних тренінгах і семінарах з раннього розвитку. Заходи організатора

Курс англійської мови «I can Speak» для дітей від 3-х років

Ранній розвиток “Перші кроки з мамою” для дітей від 1 до 3-х років

Пн–Сб 09:00–20:00.

Швидкочитання для учнів 1-4 класу

Підготовка до школи у «Промінчиках»

Послуги логопеда-дефектолога в «Промінчиках»

Інтерактивне свято з подарунками від Миколая

02–03 Грудня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.

Інтерактивне свято для дітей

02–03 Грудня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Час роботи

Пн–Сб 09:00–20:00.


Квитки

Безкоштовно


Контакти

+380 (67) 353 14 32
prominchyky9@gmail.com


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. Б.Хмельницького, 21а

Як дістатися?

Зупинка "Залізничний вокзал"