Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Лабораторія успіху

  • Чи вмієш ти  дружити по-справжньому?
  • Чи можеш бути переконливим, довести свою думку?
  • Чи знаєш, як впоратися зі страхом, невпевненістю, злістю? 
  • Чи ставиш перед собою цілі і чи вдається тобі їх досягати?
  • Чи встигаєш вчасно зробити всі важливі для тебе справи?Задайте ці питання своїй дитини. Скільки «так» ви отримали? 
    Після того, як ваша  дитина пройде навчання в «Лабораторії успіху»,  вона на всі питання дасть впевнену відповідь «так!»

    Хто проводитиме тренінг? Яка програма? Чи сподобається моїй дитині? Чи дійсно це буде корисним для неї? Ми впевнені, що такі чи подібні  питання виникають в голові у батьків. Ніхто не хоче купляти "кота в мішку".  Саме тому ми вирішили провести для вас разом з дітьми презентацію програми+міні тренінг на тему "Як сказати "НІ"

 Програма Лабораторії включає психологію конструктивного спілкування, мистецтво врегулювання конфліктів, елементи казкотерапії, арт-терапії, теорію лідерства, ігрову терапію та інше. 

Чекаємо усіх, чиї діти вступили у раній підлітковий вік (9-12 років), 26 травня о 12.00 на  ТРЕНІНГ-ЗНАЙОМСТВО "Як сказати "НІ". Батьки беруть участь у тренінгу разом з дітьми! Вас точно не вчили цьому у школі, а вміння ввічливо, але твердо сказати "ні" на пропозицію, яка вам не подобається, вкрай важливо у будь-якому віці!

Програма складена психологом з 19-річним досвідом роботи з дітьми. Досвід двадцяти потоків тільки в Дніпрі, не рахуючи інших міст.

10 занять тривалістю 2,5 год. - 10 тем, які дозволяють покращити якість життя підлітків. Діти отримують 25 годин такого потрібного їм спілкування: живого, справжнього, коли тебе чують, приймають і розуміють, коли всі один одному допомагають, коли п'ють чай і сміються. Діти згадують цей час із задоволенням!

Режим роботи: понеділок-середа 13.30-16.00. Початок – 3 червня. 
Максимальна кількість дітей в групі – 12. Рання реєстрація почалася. 
Вартість участі для першої групи – 1500 грн за весь курс (при оплаті до 1 червня).

 


Вік

9–12


Вартість

10 занять: 1500 грн (при оплаті до 1 червня)


Телефон

0673531432


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. Чорновола,4