Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Зимовий марафон для мам з дітьми "Сніговики - чарівники"

Зимовий марафон для мам з дітьми "Сніговики - чарівники"


Запрошуємо небайдужих мам з дітьми віком 2-10 років взяти участь у зимовому марафоні "Сніговики-Чарівники"!

На жаль, з кожним роком зима все менше і менше тішить дітлахів і дорослих снігом та морозами. Ось і зараз на календарі різдвяні свята, а за вікном – дощ і болото (( І настрій зовсім не зимовий і навіть не дуже святковий…

І тут на допомогу приходять Сніговики-Чарівники! Великі та маленькі, добрі та потішні, з морквяним носом та очима-вуглинками, вони запрошують усіх дітлахів разом з батьками у свою чарівну країну, де завжди лежить сніг і де на дітей чекають незвичайні зимові пригоди.

З 15 січня по 10 лютого щодня в сімейний клуб «Промінчики» буде приходити один Сніговик із цікавим завданням, яке допоможе вам відчути запах і смак зими, незважаючи на погоду за вікном. Разом зі Сніговиками ви можете перетворити сірі зимові будні на справжню зимову казку для ваших дітей.

І скажемо вам по секрету: якщо ви з дітьми будемо виконувати всі завдання Сніговиків-Чарівників, вони змахнуть своєю чарівною паличкою і за вікном піде справжній сніг! Вони обіцяли подарувати нам хоча б декілька сніжних днів!

Приєднуйтеся до марафону Сніговиків-Чарівників, щоб у великій теплій компанії небайдужих мам створювати зимову казку для своїх дітей і заряджатися позитивом на цілий рік.

Участь у марафоні безкоштовна. І взяти участь може будь-яка мама з дитиною (для цього необов'язково відвідувати заняття у нашому клубі).

Багато сюрпризів і подарунків чекає на дітей і дорослих в «Промінчиках» під час зимового марафону. Не пропустіть їх!

Усі завдання, ігри і фотозвіти будуть виставлятися у групі «Сніговики-Чарівники» на фейсбуці.  

Долучайтеся!   https://www.facebook.com/groups/468781263516850/?source_id=1623145634642068


Вік

2–10


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (67) 353 14 32


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. Б.Хмельницького, 21а

Як дістатися?

Зупинка "Залізничний вокзал"