Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Лабораторія успіху. Тренінг-знайомство: Форми поведінки, або як сказати "ні".

Лабораторія успіху. Тренінг-знайомство: Форми поведінки, або як сказати "ні".


З чого починається успіх? З віри в свої можливості і сили!

А звідки береться віра в себе? Як і всі наші уявлення про життя - з дитинства.

 

Поки діти ростуть, у нас завжди є можливість прищепити їм високу самооцінку та позитивні установки. Поки діти ростуть, їх потрібно хвалити, любити і заохочувати. Вчити розуміти себе і свої емоції, почуття і вчинки інших людей. Формувати навички успішної людини. Саме для цього ми і створили Лабораторію успіху.

Що отримає ваша дитина на виході?

  1. Навчиться визначати цілі, щоб легко їх досягати.
  2. Пізнає себе – свої риси характеру, свої таланти. Навчиться любити себе не за те, а тому що….
  3. Навчиться будувати позитивні відносини з однокласниками, батьками, оточуючими людьми. Дізнається, як розуміти жести, пози, міміку, погляд.
  4. Дізнається, як управляти своїми емоціями. Страх, печаль, невпевненість, злість - що робити з цими емоціями? Як можна з ними впоратися? Дитина все дізнається і навчить батьків :)
  5. Навчиться мирно вирішувати конфлікти: буде знати 5 способів поведінки в складних ситуаціях, плюси і мінуси кожного з них і усвідомлено вибирати свій стиль поведінки.
  6. Навчиться розпоряджатися часом: зіставляти свої можливості з часовими інтервалами, планувати роботу, розуміти і приймати існування ритмів життя.

А ще всі учасники отримають 25 годин такого потрібного їм спілкування: живого, справжнього, коли тебе чують, приймають і розуміють, коли всі один одному допомагають. Діти згадують цей час із задоволенням! А деякі навіть плачуть на випускному через те, що це вже остання зустріч.

Формат роботи Лабораторії успіху: 10 тренінгів тривалістю 2,5 години для підлітків 9-12 і 12-15 р. (окремі групи) і 10 занять тривалістю 2 години для дітей 7-9 р. по вихідних (субота або неділя).

Ведуча Лабораторії – психолог з 10-річним стажем, мама 13-річного підлітка,Ірина Волошин.

Якщо вам важливо налагодити контакт з дитиною та бачити її щасливою?, записуйте її в Лабораторію успіху!

Все ще сумніваєтеся? Приходьте разом з нею на перший  тренінг-знайомство (без оплати) 18 вересня, і вже після цього приймайте рішення.


Вік

7–15


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (67) 353 14 32


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. Б.Хмельницького, 21а