Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Марафон «Осіння казка» від дитячого клубу «Промінчики»

Марафон «Осіння казка» від  дитячого клубу «Промінчики»Марафон «Осіння казка» - це щоденні різноманітні завдання протягом місяця для мами і дитини (віком 1-10 р.) Серед них творчі, кулінарні, дослідницькі та інші цікаві завдання. Деякі з них потребують до години часу, а на деякі вистачить і 5 хвилин.

Виконання цих завдань допоможе вам у круговерті сучасного життя знайти час для найдорожчого, найважливішого у цьому світі - для своїх дітей. Не відкупати- ся дорогими подарунками, а дійсно проводити разом більше часу за цікави- ми справами, стати ближче один до одного, подарувати своїй дитині яскраве дитинство. Стати для неї добрим чарівником. А восени так легко творити чуде- са! Особливо, якщо ви є учасником марафону «Осіння казка».

 

5 причин взяти участь в марафоні «Осіння казка»: 

1. НАША ОСІНЬ ЯСКРАВА. Навіть в похмуру дощову погоду. Осінні феї відкриють вам таємниці осінньої привабливості, і осінь засяє для вас яскравими фарбами, стане улюбленою порою року.

2. НАША ОСІНЬ ДОСЛІДНИЦЬКА. Осінні феї покажуть вам цікаві способи вивчення і пізнання осені з дити- ною через гру, дослідження і творчість. Їм не терпиться поділитися тими завданнями, що вони приготували для вас!

3. НАША ОСІНЬ ДРУЖНЯ. Ви поринете в дружню і душевну атмосферу матусь, які так само актив- но, як і ви, будуть виконувати зі своїми дітьми завдання від осінніх фей, ді- литися враженнями, рецептами, творчими ідеями.

4. НАША ОСІНЬ ЩЕДРА. Осінні феєчки приготували для вас багато подарунків – книжки, набори для творчості, безкоштовні квитки в ляльковий театр, на інтерактивну ви- ставу в «Промінчиках», майстер-класи і навіть безкоштовний абонемент на листопад. А ще смачні солодкі подарунки кожному (але це вони по- ки що тримають в секреті ).

5. НАША ОСІНЬ НАПОВНЕНА ЛЮБОВ’Ю ТА ЩАСТЯМ. Проживаючи осінь разом з осінніми феями, ви ще більше зблизитеся зі своїми дітьми. Спільні прогулянки-спостереження, спільні хвилини твор- чості, спільна діяльність – все це є просто безцінним для кожної дитини. Коли діти виростуть, вона буде згадувати ці моменти як найкращі миті свого дитинства!

Марафон триватиме рівно 4 тижні: з 25 вересня по 22 жовтня. Брати участь можуть всі! Марафон проводиться в клубі «Промінчики», але до- лучитися до нього може будь-яка сім’я, незалежно від того, відвідує дитина за- няття в «Промінчиках» чи ні. Участь у марафоні безкоштовна.

​Правила марафону, а також щоденні завдання від осінніх фей ви можете по- бачити в групі «Осіння казка», що прив’язана до сторінки клубу «Промінчики» на фейсбуці https://www.facebook.com/prominchyky.ternopil/ 

На завершення марафону «Осіння казка» феї готують грандіозний Осінній бал – сімейне свято. Саме на цьому балу вони проведуть лотерею для всіх учасни- ків марафону. І кожен отримає подарунок/ки. Приєднуйтеся до нашої «Осінньої казки», давайте разом проживемо, відчуємо, повністю зануримося в цю чудову пору року!


Вік

2–10


Телефон

+380 (67) 353 14 32


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. Б.Хмельницького, 21а

Як дістатися?

Зупинка "Залізничний вокзал"