Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Марафон «Весняні промінчики»

Марафон «Весняні промінчики»


Приєднуйтеся до марафону «Весняні промінчики»!

 

На дворі весна! Теплі сонячні промінчики будять землю, з’являються перші весняні квіточки, пташки повертаються з вирію і радісно цвірінькають, радіючі весні. На жаль, ця весна є особливою для людей: замість того, щоб гуляти і насолоджуватися весняним сонечком, ми вимушені сидіти в своїх домівках на карантині, щоб запобігти стрімкому розповсюдженню вірусу. І карантин вже продовжили до 24 квітня.Невже ця весна пройде повз нас!? Ні в якому разі! 

«Промінчики» турбуються про вас і ваших діток і вирішили, не дивлячись ні на що, перетворити весну у захоплюючу пригоду, допомогти вам наповнити дні у карантині творчістю, радістю і домашнім затишком. Запрошуємо вас разом з дітьми взяти участь у нашому марафоні «Весняні промінчики».

На вас чекають надзвичайно цікаві весняні завдання, завдяки яким ви ще більше зблизитеся зі своїми дітьми. Спільні заняття, спільні хвилини творчості, спільна діяльність – все це є просто безцінним для кожної дитини. І, можливо, ваші діти, коли виростуть, будуть згадувати ці карантинні дні як одні з найкращих днів свого дитинства.  Все залежить від вас. Взявши участь у марафоні, ви зможете подарувати своїм дітям справжнє весняне диво.

Хто може взяти участь у марафоні? Мами з дітьми віком від 2-х до 10 років.

Умови участі у марафоні:

  1. Бути підписаним на нашу сторінку
  2. Зробити посилання даної публікації собі в сторіз
  3. Поставити лайк, а також у коментарях написати + та відмітити друга, кому буде цікаво разом з дитиною взяти участь у марафоні

Після цього ми запрошуємо вас у нашу закриту групу "Весняні промінчики".

Приєднуйтеся! Проведіть час на домашньому карантині продуктивно та плідно разом зі своїми дітьми та «Промінчиками»! А коли усе скінчиться і ми знову усі вийдемо на вулиці, усі активні учасники марафону отримають в подарунок безкоштовне свято в «Промінчиках».


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. Б.Хмельницького, 21а

Як дістатися?

Зупинка "Залізничний вокзал"