Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Весняна казка

Зустрічайте весну з нами!

Запрошуємо усіх, хто втомився від зими і сумує за весняним сонечком на нашу найулюбленішу інтерактивну виставу «Весняна казка» (за мотивами казки «12 місяців»)для дітей 4-8 років. 

Цього разу це не просто свято, це захоплююча гра-казка, активну участь у якій візьме кожна дитина! Діти стануть повноправними учасниками казкових подій, їхня допомога постійно буде потрібна героям. Чи вдасться Даринці знайти підсніжники у чарівному лісі, подолати чисельні перешкоди, залежить від кожного учасника. На початку вистави лісовичок роздасть дітям мішечки, в яких лежать різні предмети. І ці предмети обов’язково знадобляться в той чи інший момент. А от коли і яким предметом можна скористатися – вирішуватимуть самі діти.

 Шукаючи підсніжники, діти побувають в гостях у кожної пори року:  зроблять справжнє крижане намисто  із заморожених кубиків льоду для Зими і намалюють її портрет, зазирнуть у чарівне люстерко Осені, яке знає відповіді на всі питання, Літу допоможуть  спекти смачний яблучний пиріг,  яким і ласуватимуть в кінці свята. А ще зустрінуть в лісі лісовика, домовичка і навіть Бабу Ягу.  І, звичайно, прийдуть в гості до Весни!

Втім не будемо наперед відкривати усі секрети цієї захоплюючої вистави. Краще приходьте разом з дитиною і все побачите на власні очі.

Тривалість вистави – 2 години, включаючи кулінарний майстер-клас.

Почніть весну з «Весняної казки» і вона принесе вам і вашим дітям багато тепла і приємних сюрпризів!


Вік

4–8


Вартість

квиток для мами і дитини: 240 грн
квиток для мами і дитини: 215 грн (при оплаті до 2 березня)


Телефон

+380 (67) 353 14 32


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. Б.Хмельницького, 21а

Як дістатися?

Зупинка "Залізничний вокзал"