Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Осінній табір для для дітей 7-12 років

Осінній табір для для дітей 7-12 років


Ось і добігає кінця перша четверть у школі. Зовсім небагато часу лишилося до осінніх канікул. Цілий тиждень, вільний від уроків і домашніх завдань! Так хо-четься, щоб дитина за цей тиждень повноцінно відпочила, набралася нових вражень, весело і з користю провела свій вільний час.

Чудово, якщо у батьків є можливість присвятити цей тиждень дитині. А якщо такої можливості немає? 

Вихід є! Приводьте свою дитину у табір від сімейного клубу «Промінчики». 

На осінні канікули ми підготували для дітей цікавий еко-проект «Місто моєї мрії». Щодня вони створюватимуть справжнє місто з будинками, магазинами, школами, дитячими майданчиками із звичайних картонних коробок, рулончи-ків від туалетного паперу та інших непридатних матеріалів, що ми зазвичай ви-кидаємо у сміття. Кожна дитина, беручи участь у цьому незвичайному проекті, відкриє в собі таланти архітектора, художника, дизайнера, розвине свої креати-вні здібності, творчу уяву і фантазію.

Протягом тижня на дітей чекають також творчі та кулінарні майстер-класи, за-няття фітнесом, цікаві ігротеки (у нас є чудова колекція сучасних настільних ігор), розвиваючі квести та командні ігри. 

І хоч осіння погода не збирається радувати нас сонячними днями, діти не будуть проводити цілий день в приміщенні клубу. Вони відчують себе справжніми скелелазами на скелелазній стінці в тернопільському «Пласті», познайомляться з бібліомістечком і досхочу порозважаються на кінект-майданчику у Тернопільській обласній дитячій бібліотеці.

На них чекають цікаві екскурсії та прогулянки осіннім парком. 

Вартість 5-денної путівки в табір (з обідами і піідвечірком) - 1750 грн.


За додатковою інформацією та для того, щоб забронювати місце в таборі, телефонуйте 067-353-1432.


Вік

7–12


Вартість

5-денна путівка в табір (з обідами і піідвечірком) : 1750 грн


Телефон

+380 (67) 353 14 32


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. Б.Хмельницького, 21а

Як дістатися?

Зупинка "Залізничний вокзал"